Szolgalatunk Szervezetunk Az on szerepe

Előadások...

 


Mostanában Egyesületünk tagjai a következő helyszíneken számolnak be szolgálatunkról:

 

Dátum

Helyszín

Előadó
2018. december 16.
vasárnap, 10:00
Pasaréti Református Gyülekezet
1026 Budapest, Torockó tér 1.
Greizer Zsófia és Miklós
2018. december 06.
csütörtök, 18:00


Mensa HungarIQa - Vanuatui beszámoló

(1063 Budapest, Munkácsy M. u. 27.)

Greizer Zsófia és Miklós
2018. december 02.
vasárnap, 15:00
Pécs-Kertvárosi Református Gyülekezet
(7632 Pécs, Tildy Zoltán u. 12.)
Greizer Zsófia és Miklós

2018. december 01.
szombat, 14:00

Kecskeméti Református Gyülekezet - Elő-adventi készülődés
(6000 Kecskemét, Juhar u. 23.)
Greizer Zsófia és Miklós
2018. december 01.
szombat, 10:00
Külső-Kelenföldi Református Gyülekezet
(1115 Budapest, Ildikó tér 1. - Szent Margit Gimn. ref. hittanosai)
Greizer Zsófia és Miklós
 
2018. november 25.
vasárnap, 10:30
Veresegyházi Baptista Gyülekezet
(2112 Veresegyháza, Hajnal utca 2/a)
Zentai Zsuzsanna
2018. november 25.
vasárnap, 10:00

Budapest-Csepel-Központi Református Gyülekezet

(1211 Budapest, Károli Gáspár u. 13.)
Greizer Zsófia és Miklós
2018. november 24.
szombat, 17:00
Golgota Gyülekezet Házicsoport
(1221 Budapest, Ady Endre út 145-147.)
Greizer Zsófia és Miklós
2018. november 24.
szombat, 13:30
Acorn Camps tinitábor
Szokolyai Baptista Gyülekezet (2624 Szokolya, Dózsa György u. 3.)
Greizer Zsófia és Miklós
2018. november 23.
péntek, 09:00
Élet Szava Bibliaiskola
(2252. Tóalmás, Kókai u. 2.)
Greizer Zsófia és Miklós
2018. november 18.
vasárnap, 10:00
Tordas-Gyúró Evangélikus Gyülekezet
(2463 Tordas, Szabadság út 132.)
Greizer Zsófia és Miklós
2018. november 17.
szombat, 13:30


Újpest-Belsővárosi Református Gyülekezet missziói nap
(1041 Budapest, Szent István tér 24.)

Greizer Zsófia és Miklós
2018. november 11.
vasárnap, 10:00
Bicskei Evangélikus Gyülekezet
(2060 Bicske, Tatai u. 6/a.)
Greizer Zsófia és Miklós
2018. november 10.
szombat de.
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola
5.a és 4.b osztályok
(3534 Miskolc, Nagy Lajos király útja 14.)
Robb Martin
2018. november 08.
csütörtök 13:00
Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
5.a és 4.b osztályok
(3525 Miskolc, Pallós u. 1.)
Robb Martin
 
2018. október 26.
péntek, 10:00
Podmaniczky János Evangélikus Általános Iskola csendesnap (1173 Budapest, Ferihegyi út 115.) Greizer Zsófia és Miklós
2018. október 14.
vasárnap, 16:00

Wycliffe emlékév nyitóalkalom
Fóti Baptista Gyülekezet (Fót, Deák Ferenc)

Bacsó Benjamin,
Brad Baker (MBE)
Filemon Zsolt,
Greizer Zsófia és Miklós, Horváth Ádám,
Robb Martin,
Szűcs Laura
(és internet segítségével:
Zentai Zsuzsa)
2018. október 13.
szombat, 09:30
Fasori Evangélikus Gimnázium csendesnap Greizer Zsófia és Miklós
2018. október 10.
szerda, 18:00
Pasaréti Református Gyülekezet házicsoportja Greizer Zsófia és Miklós
2018. október 7.
vasárnap, 16:00
Nógrádi Cigánymisszió
(Drégelypalánk)
Greizer Zsófia és Miklós
 
2018. szept. 22.
szombat, 15:30
Öttevényi Evangélikus Gyülekezet
(9153 Öttevény, Petőfi u.)
Greizer Zsófia és Miklós
2018. szept. 16.
vasárnap, 10:00

Gyáli Református Gyülekezet
(2360 Gyál, Zrínyi Miklós u. 33.)

Greizer Zsófia és Miklós
2018. szeptember 9.
vasárnap, 16:00
Zuglói Református Egyházközség
(1149 Budapest, Limanova tér 9.)
Greizer Zsófia és Miklós
2018. szeptember 4.
kedd, 19:30
Pasaréti Református Gyülekezet fiatal felnőttek köre Greizer Zsófia és Miklós
2018. szeptember 2.
vasárnap, 09:30


Miskolc Avas-Déli Református Gyülekezet
(3524 Miskolc, Klapka György u. 2, Avasi Gimnázium Színházterme)

Greizer Zsófia és Miklós
 
2018. augusztus 31.
péntek, 16:00

Pasaréti Református Gyülekezet Joseb-Basebet ifjúsági kör tábora (2544 Neszmély)

Greizer Zsófia és Miklós
2018. augusztus 25.
szombat

BalatonNet Misszió Expo
(8636 Balatonszemes, Gárdonyi u. 1. - Általános Iskola)

Greizer Zsófia és Miklós
2018. augusztus 20.
hétfő, 10:00
Nyírtelki Evangélikus Gyülekezet csendesnapja
(4461 Nyírtelek, Tokaji út 52,)
Greizer Zsófia és Miklós
2018. augusztus 19.
vasárnap, 10:30
Claremont Parish Church
(27 High Common Rd, East Kilbride, Skócia )
Robb Martin
2018. augusztus 18.
szombat, 14:15
Szeresd Nagyon Istent Női Bibliatanulmányozó Csoport, Rózsakert Baptista Közösség
(1223 Budapest, Dézsmaház utca 33.)
Greizer Zsófia
2018. augusztus 17.
péntek, 15:00
Pasaréti Református Gyülekezet ifjúsági csendeshete, Piliscsaba-Béthel Greizer Zsófia és Miklós
2018. augusztus 15.
szerda
Az Orgoványi Baptista Gyerektábor
(6077 Orgovány, Kossuth Lajos u. 61.)
Zentai Zsuzsa
2018. augusztus 10.
péntek, 16:30
Pasaréti Református Gyülekezet csendeshete, Piliscsaba-Béthel Greizer Zsófia és Miklós
2018. augusztus 3.
péntek, 14:00
Budakalászi Református Gyülekezet tábora
(Kisoroszi)
Greizer Zsófia és Miklós
 
2018. július 31.
kedd, 15:00
Pasaréti Református Gyülekezet ifjúsági tábora, Almásneszmély Greizer Zsófia és Miklós
2018. július 28.
szombat

Kárpátaljai Református Egyház Családi csendesnapja (Tiszapéterfalva, Kárpátalja)

Victor Momo
2018. július 27.
péntek, 11:00
Szélrózsa Evangélikus Ifjúsági Találkozó, Bük Greizer Zsófia és Miklós
2018. július 25.
szerda, 18:00
Miskolc-Belvárosi (Kossuth utcai) Református Gyül. gyerektáborának ifi segítőinek esti áhitata Victor Momo
2018. július 23.
hétfő, 15:00
Pasaréti Református Gyülekezet gyerektábora, Almásneszmély Greizer Zsófia és Miklós
2018. július 12.
csütörtök, 19:00
Budaörsi Evangélikus Gyülekezet csendeshete, Keszthely Greizer Zsófia és Miklós
2018. július 9-10.
hétfő-kedd
Evangélikusok Közössége az Evangéliumért családos hete, Piliscsaba-Béthel Greizer Zsófia és Miklós
2018. július 8.
vasárnap, 17:30
Glenelg - Christian Fellowship, Skócia Victor Momo
2018. július 7.
szombat, 9:00
Evangélikus Külmissziói Egyesület csendesnapja, Piliscsaba-Béthel Greizer Zsófia és Miklós
2018. július 5.
csütörtök, 16:00
Tési Evangélikus Gyülekezet nyári gyerektábora Greizer Zsófia és Miklós
 
2018. június 28.
csütörtök, 18:00
Pasaréti Református Gyülekezet imaköre Greizer Zsófia és Miklós
2018. június 16.
szombat, 09:00
Pasaréti Református Gyülekezet missziói bizottsága Greizer Zsófia és Miklós
2018. június 13.
szerda, 18:00
Pasaréti Református Gyülekezet házasköre Greizer Zsófia és Miklós
2018. június 10.
vasárnap, 16:00
Hajnalcsillag Baptista Gyülekezet
(9022 Győr, Bisinger sétány 6.)
Ernst-Kurdi Eszter és Andreas
2018. június 9.
szombat, 17:00
Pasaréti Református Gyülekezet családos köre Greizer Zsófia és Miklós
 
2018. május 27.
vasárnap, 09:30
Békési Élet Fája Gyülekezet
(5630 Békés, Drága u. 25.)
Ernst-Kurdi Eszter és Andreas
2018. május 17.
csütörtök, 18:00
Kecskeméti Pünkösdi Gyülekezet
(6000 Kecskemét, Klapka u. 9-11.)
Ernst-Kurdi Eszter és Andreas
2018. május 10.
csütörtök, 10:00
Magyar Pünkösdi Egyház Szeretetotthona
(7530 Kadarkút, Vóta-kastély)
Ernst-Kurdi Eszter és Andreas
2018. május 08.
kedd, 14:45
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
(Előadás helyszíne valószínűleg az Újpesti Baptista Imaház, ami az Újpest központjában, a Kassai utca és a Munkásotthon utca kereszteződésében található )
Ernst-Kurdi Eszter és Andreas
2018. május 6.
vasárnap, 09:30
Paksi Pünkösdi Gyülekezet
(7030 Paks, Kereszt utca 28.)
Ernst-Kurdi Eszter és Andreas
 
2018. április 8.
vasárnap, 09:30
Kiskőrösi Pünkösdi Gyülekezet
(6200 Kiskőrös, Szent István u. 25.)
Ernst-Kurdi Eszter és Andreas
 
2018. március 17.
szombat, 14:00
Kiskőrösi Ifjúsági Találkozó, Kiskőrösi Pünkösdi Gyülekezet (6200 Kiskőrös Szent István utca 25.) Ernst-Kurdi Eszter és Andreas
2018. március 11.
vasárnap, 09:30
Agapé Pünkösdi Gyülekezet, Budapest
(1146 Budapest, Thököly út 46/b.)
Ernst-Kurdi Eszter és Andreas
2018. március 9.
péntek, 18:00

Kunszentmiklósi Általános Művelődési Központ, Könyvtár (6090 Kunszentmiklós, Damjanich u. 7.)

Ernst-Kurdi Eszter és Andreas
2018. március 4.
vasárnap, 10:00
Budapest-Újpest-Belsővárosi Református Egyházközség
(1041 Budapest, Szent István tér 24.)
Ernst-Kurdi Eszter és Andreas
 
2017. nov. 30.-dec.01.
csütörtök-péntek
WOL Élet Szava Bibliaiskola - missziói kurzus
(2252 Tóalmás, Kókai u. 2.)
Zentai Zsuzsa
2017. november 30.
csütörtök, 18:00
Budapest-Józsefvárosi Református Gyülekezet
(1085 Budapest, Salétrom u. 5.)
 
2017. november 27.
hétfő, 18:00

Evangélikus Külmissziói Egyesület (EKME)
(1085 Budapest, Üllői út 24.)

 
2017. november 26.
vasárnap, 12:30
Szabad Evangéliumi Gyülekezet
(1135 Budapest, Béke út 35/A. )
 
2017. november 24.
péntek, 18:00
Budapest-Fasori Református Gyülekezet
(1071 Budapest, Városligeti fasor 5.)
 
2017. november 23.
csütörtök, 18:00
Budapest-Nagyvárad téri Református Gyülekezet
(1089 Budapest, Üllői út 90.)
 
2017. november 19.
vasárnap, 10:00
Zalaegerszegi Református Egyházközség
(8900 Zalaegerszeg, Rózsák tere 2.)
 
2017. november 10.
péntek, 18:00
Szarvasi Református Gyülekezet.
(5540 Szarvas, Vasút u. 66.)
 
2017. november 5.
vasárnap
Cinkotai Baptista Gyülekezet
(1164 Budapest, Georgina utca 59.)
Ferreira Emese és Riaan
2017. november 5.
vasárnap, 10:45
Zalaegerszegi Református Gyülekezet
(8900 Zalaegerszeg, Rózsák tere 2.)
Zentai Zsuzsa
2017. november 4.
szombat, 17:00
Rábaszentandrási Evangélikus Gyülekezet
(9316 Rábaszentandrás, Kossuth u. 32.)
 
 
2017. október 28.
szombat, 13:30-16:00
Szünergosz Bibliaiskola, Budapest
Helyszín: Wesselényi utcai Baptista Gyülekezet és közösségi ház
(1077 Budapest, Wesselényi u. 53.)
Zentai Zsuzsa,
Ferreira Emese és Riaan
2017. október 25.
szerda, 17:00
Debrecen-Mester utcai Református Gyülekezet
(4031 Debrecen, Bartók Béla út 1.)
 
2017. október 25.
szerda, 11:45-13:15
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Reformáció 500 projektnapja
Helyszín: Német Evangélikus templom
(5650 Mezőberény, Kossuth Lajos tér)
Zentai Zsuzsa
2017. október 24.
kedd, 17:30
Mátészalka-Kertvárosi Református Gyülekezet
(4700 Mátészalka, Erkel F. u. 50. (Kincses Ház))
 
2017. október 22.
vasárnap, 16:30
Magyarországi Metodista Egyház: Nyíregyházi Körzet
(4400 Nyíregyháza, Színház u. 6.)
 
2017. október 15.
vasárnap, 16:00
Miskolc-Tetemvári Református Gyülekezet (Deszkatemplom)
(3525 Miskolc, Tetemvár felsősor)
 
2017. október 15.
vasárnap
Pécsi Baptista Gyülekezet
(7627 Pécs, Bokor u. 52.)
Ferreira Emese és Riaan
2017. október 12.
csütörtök, 18:00
Budapest-Pasaréti Református Gyülekezet
(1026 Budapest, Torockó tér 1.)
 
2017. október 8.
vasárnap
Egri Baptista Gyülekezet
(3300 Eger, Deák Ferenc u. 9.)
Ferreira Emese és Riaan
2017. október 1.
vasárnap
Kémeri Baptista Gyülekezet
(457060 Camăr, Str. Kankor Nr.768, jud. Sălaj, Romania)
Ferreira Emese és Riaan
 
2017. szeptember 24.
vasárnap
Pestújhelyi Bárka Baptista Gyülekezet
(1158 Budapest , Adria utca 24.)
Ferreira Emese és Riaan
2017. szeptember 23.
szombat

Tordasi Baptista Gyülekezet
(2463 Tordas,
Dózsa Gy. 7.)

Ferreira Emese és Riaan
2017. szeptember 17.
vasárnap
Pécs-Somogyi Baptista Gyülekezet
(7691 Pécs, Csap u. 10, 7691)
Zentai Zsuzsanna
2017. szeptember 17.
vasárnap, 17:00
"Jó az ÚR" Bodrogi Baptista Gyülekezet
(7439 Bodrog, Kossuth u. 155.)
Ferreira Emese és Riaan
2017. szeptember 3.
vasárnap
Pápai Sarokkő Baptista Gyülekezet
(8500 Pápa, Barát utca 19. )
Ferreira Emese és Riaan
 
2017. augusztus 27.
vasárnap
Rákoshegyi Baptista Gyülekezet
(1174 Budapest Podmaniczky Zs. u. 6.)
Ferreira Emese és Riaan
2017. augusztus 20.
vasárnap, 17:00
Pest környéki Baptista Gyülekezetek találkozója
(Újpesti Baptista Gyülekezet,
1043 Budapest, Kassai u 26..)
Sz. Laura
2017. augusztus 16-20.

Balaton Net  - kiállítás a Misszió Expón
(8636 Balatonszemes, Gárdonyi Géza u. 1.)

Bartha Kata, Ferreira Emese és Riaan,, Gardner Sári és Dávid, Sz. Laura, Victor Momo, Zentai Zsuzsa
2017. augusztus 4-6.

Magyar Baptisták Világtalálkozója (MABAVIT) - kiállítás
(
Debreceni Főnix Csarnok, 4028 Debrecen, Kassai út 28. )

Zentai Zsuzsa, Sz. Laura, Ferreira Emese és Riaan
2017. augusztus 3.
csütörtök, 9:00
Magyar Baptista Ifjúsági tábor (MABIM)
(Debrecen)
Zentai Zsuzsa
 
2017. május 11.
csütörtök de.
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola
2.a osztály
(3534 Miskolc, Nagy Lajos király útja 14.)
Robb Martin
 
2017. április 8.
szombat 9:00
Lévay József Református Gimnázium
(3530 Miskolc, Kálvin János utca 2.)
Zentai Zsuzsa
 
2017. január 31.
kedd de.

Biblia felolvasó nap
Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola
(3521 Miskolc, Miskolci út 38/A)

Zentai Zsuzsa, Victor Momo, Robb Martin
 
2016. december 11.
vasárnap 11:00

Fóti Baptista Gyülekezet
(2151 Fót, Deák Ferenc u. 3.)

Sz. Laura
2016. december 4. vasárnap de. 8:30 és 10:00 Miskolc-Tetemvári Református Egyházközség (Deszkatemplom)
(3525 Miskolc, Tetemvár felsősor)
Robb Martin
 
2016. november 12.
szombat 10:00-17:00

Missio Dei Nap
Kelenföld Montázs Központ
(1119 Budapest, Etele út 55. I.em. - Auditórium)

Elke Meier, Amy Barnes, Zentai Zsuzsa, Bartha Kata
 
2016. október 23.
vasárnap de. 10.
Új Reménység Gyülekezet
(Burattino Iskola, 1212 Budapest,
Táncsics Mihály u. 27-29.)
Bartha Kata
2016. október 7.
péntek
Országos Metodista Női Konferencia,
Nyíregyháza
Zentai Zsuzsa
2016. október 1-2.
szombat-vasárnap
Linda Dillow női konferencia
(Budapest, Jégpalota: IV. ker., Homoktövis utca 1.)
Zentai Zsuzsa, Józsa Tímea
 
2016. augusztus 1. hétfő Tahítótfalu, Miskolc Avas-Déli Református Gyülekezet családos tábora Zentai Zsuzsa, Victor Momo, Jó András
2016. augusztus 17-21. Balatonszemes: BalatonNet Zentai Zsuzsa, Bartha Kata, Jó András, Horváth Ádám
 
2016. július 8. péntek Tüskecsarnok, Budapest:
Föld Sója - Közép-európai Keresztény Találkozó (WORLD CAFÉ)
Jó András
2016. július 12. kedd Inárcs, Örömhír Iskola tábora Zentai Zsuzsa, Bartha Kata, Jó András
2016. július 13. szerda Isaszeg, Christeens Nyári Tábor Zentai Zsuzsa, Jó András, Horváth Ádám
2016. július 15. péntek Angyalföldi Baptista Gyülekezet napközis gyermektábora Zentai Zsuzsa, Jó András
2016. július 27-31. Mátrafüred, Mátra-Kemping Sástó:
Szélrózsa 11. Országos Evangélikus Ifjúsági Találkozó
Jó András, Jóné Jutasi Angelika, Ferreira (Láng) Emese és Riaan
 
2016. június 20. hétfő Piliscsaba, Evangélikus lelkészcsaládok rekreációs napjai Zentai Zsuzsa, Bartha Kata, Jó András
 
2016. március 20. vasárnap Új Reménység Gyülekezet
(Burattino Iskola, 1212 Budapest,
Táncsics Mihály u. 27-29.)
Bartha Kata
2016. március 21.
hétfő de.
Jókai Mór Ref. Ált. iskola (csendesnap)
(3525 Miskolc, Pallos utca 1.)
Victor Jánosné Momo,
Robb Martin
 
2016. január 17. vasárnap, 16:00 Életforrás Gyülekezet (angol-magyar nyelvű gyülekezet)
(1081 Budapest, Népszínház u. 26.)
Bartha Kata
Angol nyelvű tolmácsolással / With English interpretation!
2016. január 28. csütörtök, 18:00 (Ökumenikus hét alkalma) Kisgyőri Református Gyülekezet
(3556 Kisgyőr, Dózsa György u. 28.)
Victor Jánosné Momo
 
2015. december 6. vasárnap, 16:00 Új Reménység Gyülekezet
(1211 Budapest, Kiss János altábornagy utca 43.)
Bartha Kata
 
2015. november 1. vasárnap, 10:30 Szabad Metodista Egyház
(1113 Budapest, Ábel Jenő u. 2.)
Bartha Kata
2015. november 12. csütörtök, 18:30

Wycliffe Világimanap 2015
Külső-Kelenföld Református Egyházközség
(1115 Budapest, Ildikó u. 28.)

Zentai Zsuzsa, Bartha Kata, Molnár Sándor
 
2015. szeptember 6. vasárnap, 10:30 Kisgyőri Református Gyülekezet Victor Jánosné
2015. szeptember 13. vasárnap Új Reménység Gyülekezet
(1211 Budapest, Kiss János altábornagy utca 43.)
Bartha Kata
 
2015. augusztus 2. vasárnap, 8:00 Újszilvási Református Gyülekezet Gardner David és Sári
2015. augusztus 2. vasárnap, 09:30 Tápiószőlősi Református Gyülekezet Gardner David és Sári
2015. augusztus 2. vasárnap, 11:00 Tápiószelei Református Gyülekezet Gardner David és Sári
2015. augusztus 16. vasárnap, 9:00

Szigetszentmiklós-Újvárosi Református Gyülekezet
(2310 Szigetszentmiklós, Kálvin tér 3.)

Gardner David és Sári
2015. augusztus 19-23. Balatonszemes: BalatonNet Zentai Zsuzsa, Bartha Kata, Gardner David és Sári

2015. augusztus 30. vasárnap, 10:00

Jászberényi Református Gyülekezet

Gardner David és Sári
2015. augusztus 31. hétfő, 11:30 és 15:00 Debreceni Református Gimnázium
(évkezdő csendesnap)
Sz. Laura és Victor Jánosné
 
2015. július 2. csütörtök, 18:00 Budapest-Józsefvárosi Református Gyülekezet
(VIII. ker., Salétrom u. 5.)
Cs. Andrea
2015. július 5. vasárnap Komlói Baptista Gyülekezet Sz. Laura
2015. július 7. kedd Kegyelem Alapítvány Tábora, Tahi Sz. Laura

2015. július 10. péntek, 16.30-18.00

Az EKME (Evangélikus Külmissziói Egyesület) konferenciája keretében (Piliscsaba, Széchenyi u. 8-12., Béthel Missziói Ház), ahol külső vendégeket is szeretettel látnak.

Cs. Andrea

2015. július 12. vasárnap, 10:00

Egri Baptista Gyülekezet

Sz. Laura

2015. július 12. vasárnap, 16:00

Élim Evangélikus Szeretetotthon kápolnája
(Nyíregyháza, Derkovits u. 21.)

Cs. Andrea
2015. július 13. hétfő Hejce, Angol Tábor Zentai Zsuzsa,
Sz. Laura és
Victor Jánosné
2015. július 21. kedd Tata, Olimpiai Központ: Csillagpont

Zentai Zsuzsa

2015. július 24. péntek, 16:30-17:30 Csillagpont, Tágas Tér (Tata, Olimpiai Központ) Cs. Andrea és Zentai Zsuzsa
2015. július 24. péntek, 18:30 Az újpesti baptista imaház
(Budapest IV. ker., Kassai utca 26.)
Tóka Agoston jótékonysági hangversenye Sz. Laura javára
 

2015. június 11. csütörtök, 18:00

Budapest Pasaréti Református Gyülekezet
(II. kerület, Torockó tér 1.)

Cs. Andrea

2015. június 12. péntek, 18:00

Szabad Evangéliumi Gyülekezet
(Budapest XIII. ker., Béke utca 35./A)

Cs. Andrea
2015. június 14. vasárnap, 10:00

Fóti Baptista Gyülekezet
(2151 Fót, Deák F. u. 3.)

Sz. Laura kiküldő istentisztelete

2015. június 14. vasárnap, 17:00

Csömöri Baptista Gyülekezet

Sz. Laura

2015. június 18. csütörtök, 18:00

Budapest Nagyvárad téri Református Gyülekezet
(VIII. ker., Üllői út 90.)

Cs. Andrea

2015. június 26. péntek, 18:00

Budapest Fasori Református Gyülekezet
(VII. ker., Városligeti fasor 5.)

Cs. Andrea

 

Kérdéseit a következő címen teheti fel: office@wycliffe.hu.

 

Vissza a "Részt vehet" oldalra...

 

 

 

(c) Wycliffe Global Alliance és Wycliffe Bibliafordítók Egyesülete. Non-profit szervezet. Minden jog fenntartva.