Deszkatemplom

2023. február 28.

Február 5-én munkatársunk Martin M. Robb a Miskolci Deszkatemplomban tartott beszámolót munkánkról.

Hisszük, hogy a misszió és ezen belül a bibliafordítás nem kizárólag a „Wycliffe” feladata, hanem az egész Egyház és minden hívő testvér közös ügye. Örömmel tapasztaljuk, hogy a magyar egyházak, gyülekezetek és keresztények is ugyanígy látják, és támogatják a szolgálatunkat egyre több módon. Ennek az egyik példája, hogy a Miskolc-Tetemvári Református Egyházközség, ismert nevén Deszkatemplom támogatja az Egyesületünket, és ezen belül a pénzügyi koordinátorunk, Robb Martin szolgálatát. Ennek részeként Martin nem rég beszámolót tartott a szolgálatról a gyülekezet előtt. Köszönjük szépen a támogatást és a lehetőséget!

Ha szívesen ellátogatnál előadásainkra, kövesd a honlapunkon folyamatosan megújuló listánkat, és ahogy az Úr indít csatlakozz Te is a bibliafordítás globális munkájához!

Rólunk

A Wycliffe Bibliafordítók Egyesületének küldetése, hogy Istennek dicsőséget adjon azáltal, hogy a bibliafordítás révén hozzájárul és részt vállal az Egyháznak abban a törekvésében, hogy tanítvánnyá tegyen minden népeket.

Elérhetőség

Közösség

Szolgálatunk

 • Miért fontos a külmisszió?
 • Miért fontos a bibliafordítás?
 • Hogy áll a bibliafordítás helyzete ma?
 • A Wycliffe Bibliafordítók története
 • A Wycliffe Bibliafordítók munkája

Szervezetünk

 • Irodánk
 • Hitvallásunk
 • Küldetésünk és látásunk
 • Alapértékeink
 • Történetünk
 • Munkatársaink
 • Elnökségünk

Az Ön szerepe

 • Imádkozhat
 • Adakozhat
 • Részt vehet...
 • Olvashat rólunk